Субота, 16.10.2021, 14:55
 Пробація в Україні 
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS


МЕНЮ
Пошук


Проект «Підтримка в’язничної реформи в Україні»Ефективне лідерство та менеджмент

Державна пенітенціарна служба УкраїниНаше опитування
Чим має бути служба пробації за своєю спрямованістю?
Всього відповідей: 83
Друзі сайту
www.dmytro-yagunov.at.ua

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Події та заходи в рамках ПроектуПодії та заходи в рамках Проекту 

Вагомі події на шляху становлення наукової думки та реалізації відповідних практичних заходів щодо формування національної моделі пробації відбулися в рамках проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні», один з компонентів якого сфокусовано на створенні законодавчого забезпечення майбутньої служби пробації та навчанні майбутніх співробітників цієї служби.  

Проект реалізується Генеральним директоратом з прав людини і норм права Ради Європи у співпраці з Державною пенітенціарною службою України та спрямований на підтримку і розвиток діяльності органів державної влади і неурядового сектору з питань впровадження в Україні елементів служби пробації. 

В рамках цього проекту, серед всього іншого, передбачено навчання офіцерів кримінально-виконавчої інспекції з різних регіонів за географічною ознакою. 

Так, 24-25 січня 2012 року в м. Київ у рамках реалізації компоненту «Впровадження в Україні елементів служби пробації» проекту було проведено навчальний семінар для персоналу кримінально-виконавчої інспекції управлінь Державної пенітенціарної служби України у м. Києві та Київській області, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській, Одеській та Миколаївській областях.Семінар у м. Київ (24-25 січня 2012 року)


В навчальному семінарі взяли участь Генеральний секретар Європейської організації пробації Лео Тіггес, консультанти Ради Європи Мартін Седдон, Луїза Гандіні, Ірина Яковець та Дмитро Ягунов, представник Міністерства юстиції України Юрій Олійник, голова районного суду м. Біла Церква Володимир Санін, начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук. 

Під час навчального семінару працівники кримінально-виконавчої інспекції ознайомились з передовими практиками імплементації європейської концепції пробації, а також реформуванням та законодавчою роботою в галузі вдосконалення покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та впровадження служби пробації. 27-28 березня 2012 року в м. Львів відбувся наступний семінар «Поширення знань про європейську концепцію пробації». В семінарі взяли участь офіцери кримінальної виконавчої інспекції переважно із західних областей України, науковці, зарубіжні експерти, які обговорювали сучасні міжнародні стандарти пробації, проблеми та перспективи створення системи пробації в Україні та законодавчого забезпечення створення системи пробації у нашій державі.

В процесі проведення семінару були представлені  доповіді експертів Ради Європи Гая Шміта, Луїзи Гандіні, Іоана Дурнеску , Ірини Яковець та Дмитра Ягунова.

Крім того, 29-30 березня 2012 року в м. Львів відбулася зустріч експертної групи з оновлення навчальних програм та розробки навчального посібника для підготовки та підвищення кваліфікації офіцерів кримінально-виконавчої інспекції. В зустрічі взяли участь офіцери кримінально-виконавчої інспекції, науковці, зарубіжні експерти, які обговорювали питання стандартів діяльності служби пробації в Україні та особливості.Семінар у м. Львів (27-28 березня 2012 року)
11-12 липня 2012 року аналогічний семінар відбувся у м. Маріуполь, в якому взяли участь працівники кримінально-виконавчих інспекцій східних областей України. В семінарі в’язали участь експерти Ради Європи Рандел Берроуз (Сполучене Королівство), Золтан Богшутц (Угорщина) та Дмитро Ягунов (Україна).Семінар у м. Маріуполь(11-12 липня 2012 року)

11-12 вересня 2012 року аналогічний семінар було проведено у м. Севастополь, в якому взяли участь працівники кримінально-виконавчих інспекцій південних областей України. Доповіді представили Мартін Седдон (Сполучене Королівство), Ану Мелко (Фінляндія), Володимир Санін (Україна) та Дмитро Ягунов (Україна). 


Семінар у м. Севастополь(11-12 жовтня 2012 року)
Copyright MyCorp © 2021